Tvorba webových stránek a eShopůZaložit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 02.09.2014 20:54:43 

TANEČNÍ STUDIO ART ZUŠ ČÁSLAV‚ BALANCE KUTNA HORA

Aktuality
 

 

 Vedoucí TS ART a AVANTI:    Hana NEUMANOVÁ   

  730 / 516 629

!!! změna telefonního čísla !!!!!

( domluvy akcí a vystoupení, přijímání nových žáků, informace o studiu )

Vedoucí jednotlivých skupin ( školní rok 2013-14):

ART  3, 8, 9, 10 - Kateřina TICHÁ - 737 / 409 746

ART 2, 4, 5 (pánská třída)  - Petra SMUTNÁ - 732 / 175 294

  

V případě konkrétních dotazů nás také můžete kontaktovat na e-mailových adresách:

Hana Neumanová - haninka.neum@seznam.cz 

Kateřina Tichá - ticha.katk@gmail.com

Petra Smutná - smutna.p@seznam.cz

                                                                                    image


Videozáznam z červnového vystoupení Scene de danse

Odkazy na stažení jednotlivých částí videozáznamu najdete níže. Omluvte prosím kvalitu záznamu, NEJEDNÁ se o profesionální video. Videa (ve formátu .mp4) budou na serveru Ulož.to k dispozici ke stažení do 30. 11. 2014

Adele: http://uloz.to/xffuwbye/adele-mp4

Artistky z cirkusu: http://uloz.to/xo1C2uX2/artistky-z-cirkusu-mp4

Cirkus: http://uloz.to/xDtNTrxC/cirkus-mp4

Dialog: http://uloz.to/xj7KDwjJ/dialog-mp4

Funky Ballet: http://uloz.to/xvRYvMbB/funky-ballet-mp4

Happy Place: http://uloz.to/xnPFu2Ub/happy-place-mp4

Kuchtíci: http://uloz.to/xDLw9PV5/kuchtici-mp4 + http://uloz.to/xGqu1NYX/kuchtici-dekovacka-mp4

Na louce: http://uloz.to/xtW6YaxF/na-louce-mp4

Solo Vojta Vavřina: http://uloz.to/xskupeiW/solo-vojta-vavrina-mp4

Street Show: http://uloz.to/xYkGtMxY/street-show-mp4

Zvonilka: http://uloz.to/xWKURPbD/zvonilka-mp4

 


 

SLEDUJTE PRŮBĚŽNĚ  V PRVNÍM TÝDNU ZMĚNY ROZVRHU, ROZDĚLENÍ DĚTÍ ATD....

 

 

ZMĚNY V ROZVRHU HODIN ZE DNE 1.9.

 

DŮLEŽITÉ ZMĚNY ART a AVANTI !!!!! A VYSTOUPENÍ 6.9. GASK KH
Průběžně v prvním týdnu dochází k úpravám rozvrhu hodin, změna je po 1.9. takto:
Avanti výuka bude ve dvou dnech - čtvrtek ( 17.35 až 19.10 sál č.20 ), dále ještě Avanti v pátek (od 12.40 - 14.15 č.26 ), ART 2. je přesunut na pátek (14.15 - 16.40) a ART 1. (od 16.40 - 19.05 + klasika do 19.55 ). Začínáme tento týden podle tohoto rozvrhu hodin..., v pátek do výuky zasahne generální zkouška některých vystoupení na sobotní GASK KH akci. Sledujte rozdělení žáků do skupin, dochází k lehkým přesunům, děkuji.

 
 
VYSTOUPENÍ - 6.9.
Dále- akce GASK KH přírodní amfyteátr v zahradách Gasku- sobota 6.9., sraz na místě každý sám ve 12.45, vystoupení od 15.30 do 16.00,poté každý odjezd sám. Týká se vystoupení - Happy place, Zvonilka, Na louce, Kuchtíci, Art 1-výběr po domluvě , gz bude v pátek v ZUŠ - děti dostanou lístky na první hodině, pak v pátek 5.9. GZ  v ZUŠ: Zvonilka 14.00-15.00, Na louce 18.00-19.00 - v sále č. 26.
 
NOVÉ ROZVRHY HODIN:

 art 1. - PÁTEK 16.40-19.05, KLASIKA DO 19.55

art 2. - PÁTEK 14.15 - 16.40

Avanti - ČTVRTEK 17,35-19.10 + PÁTEK 12.40-14.15

art 7B - ČTVRTEK 12.40 - 15.05

art 7A - ČTVRTEK 15.05 - 17.35

art KH - STŘEDA 14-.00 - 16.25

art 6 - STŘEDA 16.30 - 18.55

 

NOVĚ PŘIJATÍ ŽÁCI TANEČNÍHO OBORU do tříd vyučující Kateřiny Tiché

Bolechová Anežka – skupina Art 10

Čermáková Sofie – skupina Art 9

Jelínková Tereza – skupina Art 9

Krymová – skupina Art 10

Lebdušková Kristýna – skupina Art 10

Lešková Mariana – skupina Art 10

Prantlová Anežka – skupina Art 10           

Procházková Emma – skupina Art 9

Tůma Matouš – skupina Art 10

Tuzarová Eva – skupina Art 10

Zelenková Anna – Art 9

 

!!! Skupiny Art 3 a Art 8 začínají již ve čtvrtek 4. 9. (vystoupení 6. 9. v Kutné Hoře - viz. VÝŠE - skupiny Kateřiny Tiché začínají až ve druhém zářijovém týdnu.

 

ROZDĚLENÍ ŽÁKŮ DO SKUPIN pro školní rok 2014/2015 – vyučující Kateřina Tichá

 

ART 3 – hodina ve čtvrtek v čase 16:40 - 19:05, sál v 1. patře vlevo na konci chodby

1.     Bělohlávková Marie

2.      Kirchnerová Eliška

3.      Koryčánková Adéla

4.      Špačková Petra

5.      Tomášková Pavlína

6.      Truksová Tereza

 

ART 8 – hodina ve čtvrtek v čase 14:15 - 16:40, sál v 1. patře vlevo na konci chodby

1.      Baráková Ester

2.      Bartůňková Daniela

3.      Kohlová Alžběta

4.      Marousková Viktorie

5.      Strnadová Justýna

6.      Špoková Lada

7.      Tůmová Agáta

8.      Vitáková Karolína

9.      Zavadilová Tereza

10.   Zoul Štěpán

 

ART 9 – hodina v pátek v čase 16:05 - 17:40, sál ve 2. patře vlevo na konci chodby

1.      Čermáková Sofie

2.      Hnědá Eliška

3.      Jelínková Tereza

4.      Kavánková Lucie

5.      Neuman Matyáš

6.      Procházková Emma

7.      Starkl Emilia Maria

8.      Tůma Matouš

9.      Zelenková Anna

10.    Žužicová Barbora

 

ART 10 – hodina v pátek v čase 14:30 - 16:05, sál ve 2. patře vlevo na konci chodby

1.      Bolechová Anežka

2.      Housková Anežka

3.      Jiroušková Janika

4.      Konvičková Barbora

5.      Kordíková Tereza

6.      Kratochvílová Hana

7.      Krymová                        

8.      Lebdušková Kristýna

9.      Lešková Mariana

10.   Pelešková Elena

11.   Prantlová Anežka

12.   Štefánková Ivana

13.   Tuzarová Eva

14.   Vitáková Sofie

 

+ ART 1 klasika - hodina v pátek v čase 19.05-1955, sál ve 2. patře vlevo na konci chodby

 

!!! Skupiny Art 3 a Art 8 začínají již ve čtvrtek 4. 9. (vystoupení 6. 9. v Kutné Hoře - viz. VÝŠE Dalšískupiny Kateřiny Tiché začínají až ve druhém zářijovém týdnu.

 

Nově přijatí  žáci a postupující původní žáci  do tříd Hany Neumanové 

A NOVÝ ROZVRH HODIN JEDNOTLIVÝCH TŘÍD :

 

Skupina ART 1.  - PÁTEK 16.40-19.05, poté klasika do 19.55 /Tichá/

1. Bártová Veronika

2. Macháčková |Radka

3. Schonbeková Petra

4. Kozáková Klára

5. Francová Tereza

6. Ronovská Klára

7. Blažek Radim :)

ART 2. - PÁTEK 14.15 - 16.40, č.26

1. Havelková Tereza

2. Sedláková Martina

3. Tobišková Tereza

4. Hošková Anežka

5. Koukalová Nikola

6. Kirchner Šimon

7. Mladá Andrea

8. Cerimi Miriam

9. Nováková Monika

Art 6. STŘEDA 16.30 - 18.55, č. 20

1. Hájková Tereza

2. Jelínková Anna

3. Milinková Sára

4. Moravcová Natálie

5. Plašilová Karolína

6. Syrová Andrea

7. Píšová Sabina

8. Koryčánková  Kateřina

9. Možíšová Magdaléna

10. Dušková Anna

Art 7.A ČTVRTEK 15.05 - 17.35, č. 20

1. Zdeňková Magdalena

2. Tvrdíková Tereza

3. Hájková Veronika

4. Kvačková Karolína

5. Nováková Agáta

6. Němcová Barbora

7. Rokosová Aneta

8. Pelešková Gabriela

9. Mičánková Anna

10. Ronovská Klára

11. Dušek Michal

12. Kordíková Alena

Art 7.B, ČTVRTEK 12.40 - 15.05, č. 20

1. Trtíková Veronika

2. Dalešická Tereza

3. Štěpničková Eliška

4. Jakešová Eliška

5. Pelikosová Aneta

6. Šarounová Aneta

7. Stýblová Věra

8. Fišerová Anna

9. Hynková Scarlett

10. Kudlík Michal

11. Holá Viktorie

12. Pololáník Pavel

Art KH , STŘEDA 14.00 - 16.25

1. Kotrbová Rosalia

2. Kremlová Tereza

3. Marková Tereza

4. Pavelková Anežka

5. Vaňková Matylda

6. Prantlová Anežka

7. Kudlík Ondřej

8. Trtík Vítek

9. Kokoška Vojtěch

10. Raclová Kateřina

11. Zavadilová Tereza

AVANTI, čtvrtek 17.35-19.10 a pátek 12.40-14.15

1. Hájková Tereza

2. Bečanová Kateřina

3. Stýblová Věra

4. Vítková Alice

5. Ňurcová Barbora

6. Titzeová Andrea

7. Jelínková Anna

8. Kvačková Karolína

9. Syrová Adéla

10. Zavadilová Tereza

 

Postupující žáci a výuka tříd Petry Smutné 2014 – 2015

PETRA SMUTNÁ bude přítomna v ZUŠ (sál č. 20) v pondělí 1. září v době 8.00 – 12.00 a 13.00 – 16.30 pro konkrétní dotazy a POTVRZENÍ DOCHÁZKY NA NOVÝ ROK, případně na telefonním čísle. Děkuji, těším se na vás ;)

VÝUKA TŘÍD PETRY SMUTNÉ ZAČÍNÁ 8. 9. 2014

ART 2 – výuka klasického tance – ÚTERÝ 15.40 – 16.25 (sál č. 20)

SEZNAM ŽÁKŮ VIZ VÝŠE U TŘÍD H. NEUMANOVÉ

ART 4 – PONDĚLÍ 15.40 – 16.25, ÚTERÝ 16.30 – 18.55 (sál č. 20)

1.       BĚLOHLÁVKOVÁ MARIE

2.       BOCHNÍČKOVÁ NELA

3.       DLOUHÁ VIOLA

4.       KUBALA ŠTĚPÁN

5.       NĚMCOVÁ HANA

6.       PETRIKOVIČOVÁ NATÁLIE

7.       SAHULKOVÁ VERONIKA

8.       TITZEOVÁ ANDREA

9.       VÁNIŠOVÁ VIKTORIE

ART 5 (kluci) – PONDĚLÍ 14.00 – 15.35, ÚTERÝ 14.00 – 15.35 (sál č. 20)

1.       ČERNÝ VOJTĚCH

2.       DLUHÝ ŠIMON

3.       HORÁČEK TOMÁŠ

4.       KONEČNÝ JAN

5.       KŘÍŽ ADAM

6.       NEZBEDA TADEÁŠ

7.       PELDA JÁCHYM JAN

8.       SPÁČIL JAN

9.       ŠAFÁŘ BENJAMÍN

10.   ZAHÁLKA JAN

 


Vystoupení dětí k ukončení prázdnin - v sobotu 6. 9. v galerii v GASK v Kutné Hoře:

- choregrafie: Kuchtíci (Art 8), Happy Place (Art 3), Art 7, 6 - choreografie" Zvonilka", choreografie "Na louce"

- podrobnosti k vystoupení na první hodině, první hodina těchto skupin podle nového rozvrhu hodin JIŽ V PRVNÍM TÝDNU PODLE ROZVRHU HODIN.

Děti, které přijdou první hodinu půjdou na vystoupení v sobotu, nutná účast ART 3,6,7,8.....


 VYBÍRÁNÍ PENĚZ ZA KOSTÝMY !!!!!!

VYBÍRÁME AKTUÁLNĚ PENÍZE ZA KOSTÝMY SKUPIN,

prosím donést k autobusu dne 5.7.2014 - v 10.15 nebo pak po osobní telefonické domluvě, prosím co nejdříve, děkuji.

ART 1 - černé body ......cena:   200,-   / Hošková, Koukalová/

ART 6- Na louce ..........cena: 400,-  / všichni /

ART 7.- Zvonilka ......... cena za doplatek  je  60,- ( kdo měl šaty ze Zakázané lásky v prodeji jiné skupině )...většina dětí

                                            cena za celé šaty nové .... 460,-   / Ronovská, Zrucká, Zavadilová /

AVANTI C - etuda s hůlkou .... cena : 420,-

PROSÍM O ZAPLACENÍ OBRATEM, DĚKUJI. H.N.


 

 

TOPlist