Tvorba webových stránek a eShopůZaložit webové stránkyZaložit e-shop
aktualizováno: 27.06.2015 19:21:13 

TANEČNÍ STUDIO ART ZUŠ ČÁSLAV‚ BALANCE KUTNA HORA

Aktuality
 

 

 Vedoucí TS ART a AVANTI:    Hana NEUMANOVÁ   

  730 / 516 629

( domluvy akcí a vystoupení, přijímání nových žáků, informace o studiu )

Další vyučující  TS ART :

ART  3, 8, 9, 10 - Kateřina TICHÁ - 737 / 409 746

 

V případě konkrétních dotazů nás také můžete kontaktovat na e-mailových adresách:

Hana Neumanová - haninka.neum@seznam.cz 

Kateřina Tichá - ticha.katk@gmail.com

 

                                                                                    image

 


 

Videozáznam (jednotlivá vystoupení) z tanečního večera 29. 5. 2015 je ke stažení zde:

http://uloz.to/live/xeXE32Kp/at-ziji-duchove-mp4

http://uloz.to/xVv1ofpE/cirkus-indianky-mp4

http://uloz.to/live/xdrj4oSq/duo-enya-mp4

http://uloz.to/live/xwYFD4PK/hallelujah-mp4

http://uloz.to/live/xQaGcXfV/hruska-mp4

http://uloz.to/live/xsqpbuMs/je-suis-malade-zavislost-mp4

http://uloz.to/live/xeETkV7N/lasko-vonis-destem-mp4

http://uloz.to/live/xeMbD8K1/lesni-tanecek-mp4

http://uloz.to/live/xqopy2P6/na-okne-sedela-kocka-mp4

http://uloz.to/live/xDMRFzo4/na-sedmem-lanu-mp4

http://uloz.to/xesEDvny/predavani-kvetin-karty-mp4

http://uloz.to/live/xRVajekh/stastnejsi-mp4

http://uloz.to/live/x56fkbRH/uvod-indiani-mp4

http://uloz.to/live/x9bL5puP/vcelka-maja-mp4

http://uloz.to/live/xPVFN3ye/vlastovka-mp4

http://uloz.to/live/xNJRbvX2/z-pohadky-do-pohadky-mp4

 


 

PŘEJEME VŠEM NAŠIM TANEČNICÍM A TANEČNÍKŮM KRÁSNÉ PRÁZDNINY A TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ V ZÁŘÍ!

 


 PŘEDBĚŽNÝ ROZVRH HODIN 2015 - 2016

 a seznam žáků jednotlivých tříd pro nový školní rok

H.Neumanová

Art 1. Bártová,Bečanová,Francová,Hošková,Koukalová, Havelková, Špačková, Sedláková ( + Schonbeková, Kozáková, Macháčková, Blažek, externě dále: Albrecht, Škarka atd.. )

ART 3. Stýblová, Kvačková, Mičánková, Jelínková, Syrová, Píšová, Hájková T. , Plašilová, Milinková

ART 4. Prits, Dušek, Dušková,k Zdeňková, Bochníčková, Mojžíšová, Moravcová, Koryčánková

ART 5. Kordíková, Pelešková, Rokosová, Tvrdíková, Jakešová, Raclová, Šarounová, Hájková V.

ART 6. Němcová, Trtíková, Holá, Štěpničková, Dalešická, Zavadilová, Bochníček, Pololáník, Charvát

ART 7. Bartůňková, Klekrová, Marousková, Strnadová, Špoková, Vitáková, Zelenková, Novosádová

 

rozvrh hodin 2015-16

 

ART 1.     pátek     16.20- 19.35

ART 3.     čtvrtek   15.35 - 17.10    a       pátek     13.10 - 14.45 

ART 4.     čtvrtek    17.10 - 18.45   a       pátek     14.45 - 16.20

ART 5.     středa      15.40 - 18.05 

ART 6.     čtvrtek     13.10 - 15.35

ART 7.     středa       13.10 - 15.35

 

rozvrh hodin je předběžný, může se ještě v průběhu září měnit

 


 

PŘEDBĚŽNÝ ROZVRH A SEZNAM ŽÁKŮ

2015/16

KATEŘINA TICHÁ

 

ART 2 – čtvrtek 16:40-19:05 + klasika s Art 1 v pátek 18:20-19:05

1.           Špačková Petra

2.           Tomášková Pavlína

3.           Truksová Tereza

4.           Plašilová Karolína

5.           Syrová Adéla

             

ART 8 – čtvrtek 13:30-15:05

1.           Baráková Ester

2.           Čermáková Sofie

3.           Hnědá Eliška

4.           Housková Anežka

5.           Kavánková Lucie

6.           Konvičková Barbora

7.           Kyselá Nikola

8.           Vitáková Sofie

9.           Žužičová Bára

 

ART 9 – pátek 13:30-15:05         

1.           Dlouhá Magdaléna

2.           Haklová Jana

3.           Jelínková Tereza

4.           Kopecká Anna Marie

5.           Krincvajová Olga

6.           Málková Kateřina

7.           Mrázková Monika

8.           Procházková Emma

9.           Svobodová Laura

10.         Tuzarová Eva

11.         Veselá Viktorie

             

ART 10 – čtvrtek 15:05-16:40    

1.           Bolechová Anežka

2.           Hlava Jakub

3.           Jiroušková Janika

4.           Kordíková Tereza

5.           Kratochvílová Hana

6.           Málková Barbora

7.           Neuman Matyáš

8.           Nováková Eliška

9.           Pelešková Elena

10.         Říhová Kateřina

11.         Štefánková Ivana

             

ART 11  - pátek 15:05-16:40

1.           Bereczová Anna

2.           Horáková Vanesa

3.           Kyselá Nela

4.           Polmová Nora

5.           Rai Šimčík Levana

6.           Šteffková Elena

7.           Tomášková Eliška

8.           Tuzarová Ema 

 

 

 

 

 

TOPlist